Nortrade Royal Star Indian Mackerel Whole Round (4/8) - 1kg [FROZEN]
Brand: Nortrade Royal Star
Ingredients: Indian Mackerel (Fish), Water.
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of India
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1095.16/262 kj/kcal |
| Fat | 18 g |
| Ā Ā of which saturates | 4 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 24 g |
| Salt | 0.18 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Nortrade Royal Star Indian Mackerel Whole Round (4/8) - 1kg [FROZEN]
Nortrade Royal Star Indian Mackerel Whole Round (4/8) - 1kg [FROZEN]
Brand: Nortrade Royal Star
Ingredients: Indian Mackerel (Fish), Water.
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of India
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1095.16/262 kj/kcal |
| Fat | 18 g |
| Ā Ā of which saturates | 4 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 24 g |
| Salt | 0.18 g |
Original: $7.65
-70%$7.65
$2.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Nortrade Royal Star
Ingredients: Indian Mackerel (Fish), Water.
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of India
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1095.16/262 kj/kcal |
| Fat | 18 g |
| Ā Ā of which saturates | 4 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 24 g |
| Salt | 0.18 g |










