Asian Star White Pangasius Fillet - 1kg [FROZEN]
Ingredients: Pangasius (Fish), Water, Salt, Antioxidants/Acidity Regulators (E330, E332), Stabilizer (E451).
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of Vietnam
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.155kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 210/50 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 1 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Asian Star White Pangasius Fillet - 1kg [FROZEN]
Asian Star White Pangasius Fillet - 1kg [FROZEN]
Ingredients: Pangasius (Fish), Water, Salt, Antioxidants/Acidity Regulators (E330, E332), Stabilizer (E451).
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of Vietnam
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.155kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 210/50 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 1 g |
Original: $6.64
-70%$6.64
$1.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Pangasius (Fish), Water, Salt, Antioxidants/Acidity Regulators (E330, E332), Stabilizer (E451).
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of Vietnam
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.155kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 210/50 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 1 g |










