Kim Son Grey Featherback Fish Paste - 500g [FROZEN]
Brand: Kim Son
Ingredients: Grey Featherback Fish
Allergy Advice: Contains Fish
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 575g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 372/88.9 kj/kcal |
| Fat | 0.84 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.24 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 20.2 g |
| Salt | 0.05 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kim Son Grey Featherback Fish Paste - 500g [FROZEN]
Kim Son Grey Featherback Fish Paste - 500g [FROZEN]
Brand: Kim Son
Ingredients: Grey Featherback Fish
Allergy Advice: Contains Fish
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 575g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 372/88.9 kj/kcal |
| Fat | 0.84 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.24 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 20.2 g |
| Salt | 0.05 g |
Original: $9.11
-70%$9.11
$2.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Kim Son
Ingredients: Grey Featherback Fish
Allergy Advice: Contains Fish
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 575g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 372/88.9 kj/kcal |
| Fat | 0.84 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.24 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 20.2 g |
| Salt | 0.05 g |










