š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Kaijae Thai Premium Jasmine Rice - 1kg
Brand: Kaijae Rice
Ingredients: Long Grain Jasmine Rice.
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.1kg
Ingredients: Long Grain Jasmine Rice.
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.1kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1449/345 kj/kcal |
| Fat | 0.14 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 78.07 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.22 g |
| Fibre | 1.03 g |
| Protein | 7.34 g |
| Salt | 0.0052 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kaijae Thai Premium Jasmine Rice - 1kg
Kaijae Thai Premium Jasmine Rice - 1kg
Brand: Kaijae Rice
Ingredients: Long Grain Jasmine Rice.
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.1kg
Ingredients: Long Grain Jasmine Rice.
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.1kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1449/345 kj/kcal |
| Fat | 0.14 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 78.07 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.22 g |
| Fibre | 1.03 g |
| Protein | 7.34 g |
| Salt | 0.0052 g |
$0.64
Original: $2.13
-70%Kaijae Thai Premium Jasmine Rice - 1kgā
$2.13
$0.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Kaijae Rice
Ingredients: Long Grain Jasmine Rice.
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.1kg
Ingredients: Long Grain Jasmine Rice.
Product of Thailand
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.1kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1449/345 kj/kcal |
| Fat | 0.14 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 78.07 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.22 g |
| Fibre | 1.03 g |
| Protein | 7.34 g |
| Salt | 0.0052 g |











