š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Aytac Easy Cook Rice - 1kg
Brand: Aytac
Ingredients: Easy Cook Rice
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.111kg
Ingredients: Easy Cook Rice
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.111kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1483/394 kj/kcal |
| Fat | 1.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.2 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.1 g |
| Fibre | 2.8 g |
| Protein | 6.9 g |
| Salt | 0.01 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Aytac Easy Cook Rice - 1kg
Aytac Easy Cook Rice - 1kg
Brand: Aytac
Ingredients: Easy Cook Rice
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.111kg
Ingredients: Easy Cook Rice
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.111kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1483/394 kj/kcal |
| Fat | 1.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.2 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.1 g |
| Fibre | 2.8 g |
| Protein | 6.9 g |
| Salt | 0.01 g |
$0.90
Original: $2.99
-70%Aytac Easy Cook Rice - 1kgā
$2.99
$0.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Aytac
Ingredients: Easy Cook Rice
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.111kg
Ingredients: Easy Cook Rice
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.111kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1483/394 kj/kcal |
| Fat | 1.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.2 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.1 g |
| Fibre | 2.8 g |
| Protein | 6.9 g |
| Salt | 0.01 g |










