š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Double Happiness Lai Fen Rice Vermicelli - 2kg
Brand: Double Happiness
Ingredients: Rice, Water.
Product of Cambodia
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.21kg
Ingredients: Rice, Water.
Product of Cambodia
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.21kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1473/352 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.52 g |
| Carbohydrate | 79.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.24 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 5.91 g |
| Salt | 0.008 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Double Happiness Lai Fen Rice Vermicelli - 2kg
Double Happiness Lai Fen Rice Vermicelli - 2kg
Brand: Double Happiness
Ingredients: Rice, Water.
Product of Cambodia
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.21kg
Ingredients: Rice, Water.
Product of Cambodia
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.21kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1473/352 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.52 g |
| Carbohydrate | 79.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.24 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 5.91 g |
| Salt | 0.008 g |
$2.38
Original: $7.92
-70%Double Happiness Lai Fen Rice Vermicelli - 2kgā
$7.92
$2.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Double Happiness
Ingredients: Rice, Water.
Product of Cambodia
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.21kg
Ingredients: Rice, Water.
Product of Cambodia
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.21kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1473/352 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.52 g |
| Carbohydrate | 79.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.24 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 5.91 g |
| Salt | 0.008 g |











