š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Chef's Choice Rice Sticks (Guilin Style) - 343g
Brand: Chef's Choice
Ingredients: Rice Flour (99.5%), Salt.
Product of Thailand
Net Weight: 343g
Shipping Weight: 395g
Ingredients: Rice Flour (99.5%), Salt.
Product of Thailand
Net Weight: 343g
Shipping Weight: 395g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1570/375 kj/kcal |
| Fat | 1.3 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.6 g |
| Carbohydrate | 83.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 7.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chef's Choice Rice Sticks (Guilin Style) - 343g
Chef's Choice Rice Sticks (Guilin Style) - 343g
Brand: Chef's Choice
Ingredients: Rice Flour (99.5%), Salt.
Product of Thailand
Net Weight: 343g
Shipping Weight: 395g
Ingredients: Rice Flour (99.5%), Salt.
Product of Thailand
Net Weight: 343g
Shipping Weight: 395g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1570/375 kj/kcal |
| Fat | 1.3 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.6 g |
| Carbohydrate | 83.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 7.5 g |
| Salt | 0.1 g |
$2.39
Chef's Choice Rice Sticks (Guilin Style) - 343gā
$2.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Chef's Choice
Ingredients: Rice Flour (99.5%), Salt.
Product of Thailand
Net Weight: 343g
Shipping Weight: 395g
Ingredients: Rice Flour (99.5%), Salt.
Product of Thailand
Net Weight: 343g
Shipping Weight: 395g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1570/375 kj/kcal |
| Fat | 1.3 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.6 g |
| Carbohydrate | 83.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 7.5 g |
| Salt | 0.1 g |











