Chang Toddy Palm Cake (Kanom Tarn) - 250g [FROZEN]
Product of Thailand
Net Volume: 250g
Shipping Weight: 320g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1573/376 kj/kcal |
| Fat | 9.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 1.2 g |
| Carbohydrate | 57.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 22.7 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 14.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chang Toddy Palm Cake (Kanom Tarn) - 250g [FROZEN]
Chang Toddy Palm Cake (Kanom Tarn) - 250g [FROZEN]
Product of Thailand
Net Volume: 250g
Shipping Weight: 320g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1573/376 kj/kcal |
| Fat | 9.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 1.2 g |
| Carbohydrate | 57.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 22.7 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 14.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Original: $5.31
-70%$5.31
$1.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product of Thailand
Net Volume: 250g
Shipping Weight: 320g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1573/376 kj/kcal |
| Fat | 9.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 1.2 g |
| Carbohydrate | 57.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 22.7 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 14.5 g |
| Salt | 0.1 g |











