Kim Son Banana Glutinous Roll - 500g [FROZEN]
Ingredients: Glutinous Rice (45%), Banana (30%), Coconut (19%), Black Bean (3%), Sugar (2.7%), Salt (0.1%).
Allergy Advice: Contains Coconut.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 590g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 812/194 kj/kcal |
| Fat | 3.83 g |
| Ā Ā of which saturates | 3.49 g |
| Carbohydrate | N/A |
| Ā Ā of which sugars | N/A |
| Fibre | N/A |
| Protein | N/A |
| Salt | 0.2 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kim Son Banana Glutinous Roll - 500g [FROZEN]
Kim Son Banana Glutinous Roll - 500g [FROZEN]
Ingredients: Glutinous Rice (45%), Banana (30%), Coconut (19%), Black Bean (3%), Sugar (2.7%), Salt (0.1%).
Allergy Advice: Contains Coconut.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 590g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 812/194 kj/kcal |
| Fat | 3.83 g |
| Ā Ā of which saturates | 3.49 g |
| Carbohydrate | N/A |
| Ā Ā of which sugars | N/A |
| Fibre | N/A |
| Protein | N/A |
| Salt | 0.2 g |
Original: $5.31
-70%$5.31
$1.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Glutinous Rice (45%), Banana (30%), Coconut (19%), Black Bean (3%), Sugar (2.7%), Salt (0.1%).
Allergy Advice: Contains Coconut.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 590g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 812/194 kj/kcal |
| Fat | 3.83 g |
| Ā Ā of which saturates | 3.49 g |
| Carbohydrate | N/A |
| Ā Ā of which sugars | N/A |
| Fibre | N/A |
| Protein | N/A |
| Salt | 0.2 g |










