š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Chang Chantaboon Rice Sticks (3mm) - 375g
Brand: Chang
Ingredients: Rice Flour (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 375g
Shipping Weight: 425g
Ingredients: Rice Flour (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 375g
Shipping Weight: 425g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1484/349 kj/kcal |
| Fat | 0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 80 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 6 g |
| Salt | 0.5 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chang Chantaboon Rice Sticks (3mm) - 375g
Chang Chantaboon Rice Sticks (3mm) - 375g
Brand: Chang
Ingredients: Rice Flour (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 375g
Shipping Weight: 425g
Ingredients: Rice Flour (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 375g
Shipping Weight: 425g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1484/349 kj/kcal |
| Fat | 0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 80 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 6 g |
| Salt | 0.5 g |
$1.53
Chang Chantaboon Rice Sticks (3mm) - 375gā
$1.53
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Chang
Ingredients: Rice Flour (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 375g
Shipping Weight: 425g
Ingredients: Rice Flour (100%).
Product of Thailand
Net Weight: 375g
Shipping Weight: 425g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1484/349 kj/kcal |
| Fat | 0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 80 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 6 g |
| Salt | 0.5 g |











