š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Longdan Jasmine Brown Rice - 2kg
Brand: Longdan
Ingredients: Jasmine Brown Rice (100%).
Product of Vietnam
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.26kg
Ingredients: Jasmine Brown Rice (100%).
Product of Vietnam
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.26kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1495/357 kj/kcal |
| Fat | 2.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.7 g |
| Carbohydrate | 74.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.2 g |
| Fibre | 3.3 g |
| Protein | 7.9 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Longdan Jasmine Brown Rice - 2kg
Longdan Jasmine Brown Rice - 2kg
Brand: Longdan
Ingredients: Jasmine Brown Rice (100%).
Product of Vietnam
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.26kg
Ingredients: Jasmine Brown Rice (100%).
Product of Vietnam
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.26kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1495/357 kj/kcal |
| Fat | 2.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.7 g |
| Carbohydrate | 74.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.2 g |
| Fibre | 3.3 g |
| Protein | 7.9 g |
| Salt | 0 g |
$1.70
Original: $5.65
-70%Longdan Jasmine Brown Rice - 2kgā
$5.65
$1.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Longdan
Ingredients: Jasmine Brown Rice (100%).
Product of Vietnam
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.26kg
Ingredients: Jasmine Brown Rice (100%).
Product of Vietnam
Net Weight: 2kg
Shipping Weight: 2.26kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1495/357 kj/kcal |
| Fat | 2.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.7 g |
| Carbohydrate | 74.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.2 g |
| Fibre | 3.3 g |
| Protein | 7.9 g |
| Salt | 0 g |





