š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
KTC Pure Sunflower Oil - 1L
Brand: KTC
Ingredients: Sunflower Oil.
Product of UK
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.05kg
Ingredients: Sunflower Oil.
Product of UK
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.05kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3696/899 kj/kcal |
| Fat | 100 g |
| Ā Ā of which saturates | 12 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0.05 g |
| Salt | 0.01 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

KTC Pure Sunflower Oil - 1L
KTC Pure Sunflower Oil - 1L
Brand: KTC
Ingredients: Sunflower Oil.
Product of UK
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.05kg
Ingredients: Sunflower Oil.
Product of UK
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.05kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3696/899 kj/kcal |
| Fat | 100 g |
| Ā Ā of which saturates | 12 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0.05 g |
| Salt | 0.01 g |
$0.98
Original: $3.26
-70%KTC Pure Sunflower Oil - 1Lā
$3.26
$0.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: KTC
Ingredients: Sunflower Oil.
Product of UK
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.05kg
Ingredients: Sunflower Oil.
Product of UK
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.05kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3696/899 kj/kcal |
| Fat | 100 g |
| Ā Ā of which saturates | 12 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0.05 g |
| Salt | 0.01 g |










