š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
African Sun Ground Crayfish - 40g
Brand: African Sun
Ingredients: Shell Fish
Allergy Advice: Shellfish.
Net Weight: 40g
Shipping Weight: 60g
Ingredients: Shell Fish
Allergy Advice: Shellfish.
Net Weight: 40g
Shipping Weight: 60g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1134/268 kj/kcal |
| Fat | 3.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 2 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 57 g |
| Salt | 5.4 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

African Sun Ground Crayfish - 40g
African Sun Ground Crayfish - 40g
Brand: African Sun
Ingredients: Shell Fish
Allergy Advice: Shellfish.
Net Weight: 40g
Shipping Weight: 60g
Ingredients: Shell Fish
Allergy Advice: Shellfish.
Net Weight: 40g
Shipping Weight: 60g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1134/268 kj/kcal |
| Fat | 3.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 2 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 57 g |
| Salt | 5.4 g |
$0.74
Original: $2.46
-70%African Sun Ground Crayfish - 40gā
$2.46
$0.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: African Sun
Ingredients: Shell Fish
Allergy Advice: Shellfish.
Net Weight: 40g
Shipping Weight: 60g
Ingredients: Shell Fish
Allergy Advice: Shellfish.
Net Weight: 40g
Shipping Weight: 60g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1134/268 kj/kcal |
| Fat | 3.7 g |
| Ā Ā of which saturates | 2 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 57 g |
| Salt | 5.4 g |











