š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Dry Lotia (Bombay Duck) - 200g
Ingredients: Fish
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of Bangladesh
Net Volume: 175g
Shipping Weight: 220g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 463/110 kj/kcal |
| Fat | 5 g |
| Ā Ā of which saturates | 3 g |
| Carbohydrate | 0.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.1 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 17 g |
| Salt | 0.5 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dry Lotia (Bombay Duck) - 200g
Dry Lotia (Bombay Duck) - 200g
Ingredients: Fish
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of Bangladesh
Net Volume: 175g
Shipping Weight: 220g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 463/110 kj/kcal |
| Fat | 5 g |
| Ā Ā of which saturates | 3 g |
| Carbohydrate | 0.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.1 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 17 g |
| Salt | 0.5 g |
$1.19
Original: $3.98
-70%Dry Lotia (Bombay Duck) - 200gā
$3.98
$1.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Fish
Allergy Advice: Contains Fish.
Product of Bangladesh
Net Volume: 175g
Shipping Weight: 220g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 463/110 kj/kcal |
| Fat | 5 g |
| Ā Ā of which saturates | 3 g |
| Carbohydrate | 0.1 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.1 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 17 g |
| Salt | 0.5 g |










