š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Mammos Cola Candy - 80g
Brand: Mammos
Ingredients: Sugar (54.695%), Corn Syrup, Cola Flavour (0.35%), Acidity Regulator (E330), Sodium Bicarbonate, Colour (E150a).
Product of Korea
Net Weight: 80g
Shipping Weight: 110g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1640.70/392 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 97.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 66.6 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0.5 g |
| Salt | 0.0455 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Mammos Cola Candy - 80g
Mammos Cola Candy - 80g
Brand: Mammos
Ingredients: Sugar (54.695%), Corn Syrup, Cola Flavour (0.35%), Acidity Regulator (E330), Sodium Bicarbonate, Colour (E150a).
Product of Korea
Net Weight: 80g
Shipping Weight: 110g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1640.70/392 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 97.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 66.6 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0.5 g |
| Salt | 0.0455 g |
$0.70
Original: $2.33
-70%Mammos Cola Candy - 80gā
$2.33
$0.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Mammos
Ingredients: Sugar (54.695%), Corn Syrup, Cola Flavour (0.35%), Acidity Regulator (E330), Sodium Bicarbonate, Colour (E150a).
Product of Korea
Net Weight: 80g
Shipping Weight: 110g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1640.70/392 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 97.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 66.6 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0.5 g |
| Salt | 0.0455 g |