Mammos Coffee Taste Candy - 80g
Brand: Mammos
Ingredients: Sugar (66.04%), Corn Syrup, Coffee Powder (0.1%), Coffee Flavour, Caramel Colour (E150a)
Product of Korea
Net Weight: 80g
Shipping Weight: 115g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1,656.86/396 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 99 g |
| Ā Ā of which sugars | 78 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Mammos Coffee Taste Candy - 80g
Mammos Coffee Taste Candy - 80g
Brand: Mammos
Ingredients: Sugar (66.04%), Corn Syrup, Coffee Powder (0.1%), Coffee Flavour, Caramel Colour (E150a)
Product of Korea
Net Weight: 80g
Shipping Weight: 115g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1,656.86/396 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 99 g |
| Ā Ā of which sugars | 78 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Mammos
Ingredients: Sugar (66.04%), Corn Syrup, Coffee Powder (0.1%), Coffee Flavour, Caramel Colour (E150a)
Product of Korea
Net Weight: 80g
Shipping Weight: 115g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1,656.86/396 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 99 g |
| Ā Ā of which sugars | 78 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











