MaePranom Shrimp Paste - 100g
Brand: MaePranom
Ingredients: Shrimp (Crustacean) (90%), Salt, may also contain Fish.
Allergy Advice: Contains Shrimp (Crustacean). May contain Fish.
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 155g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 515/123 kj/kcal |
| Fat | 2.6 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.5 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 24.9 g |
| Salt | 17.7 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

MaePranom Shrimp Paste - 100g
MaePranom Shrimp Paste - 100g
Brand: MaePranom
Ingredients: Shrimp (Crustacean) (90%), Salt, may also contain Fish.
Allergy Advice: Contains Shrimp (Crustacean). May contain Fish.
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 155g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 515/123 kj/kcal |
| Fat | 2.6 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.5 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 24.9 g |
| Salt | 17.7 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: MaePranom
Ingredients: Shrimp (Crustacean) (90%), Salt, may also contain Fish.
Allergy Advice: Contains Shrimp (Crustacean). May contain Fish.
Product of Thailand
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 155g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 515/123 kj/kcal |
| Fat | 2.6 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.5 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 24.9 g |
| Salt | 17.7 g |











