š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Ma Ling Canned Pickled Cabbage - 200g
Brand: Ma Ling
Ingredients: Cabbage (98%) and Salt.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 300g
Ingredients: Cabbage (98%) and Salt.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 300g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 126/30 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 5 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 2.5 g |
| Salt | 3 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ma Ling Canned Pickled Cabbage - 200g
Ma Ling Canned Pickled Cabbage - 200g
Brand: Ma Ling
Ingredients: Cabbage (98%) and Salt.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 300g
Ingredients: Cabbage (98%) and Salt.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 300g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 126/30 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 5 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 2.5 g |
| Salt | 3 g |
$1.26
Ma Ling Canned Pickled Cabbage - 200gā
$1.26
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Ma Ling
Ingredients: Cabbage (98%) and Salt.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 300g
Ingredients: Cabbage (98%) and Salt.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 300g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 126/30 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 5 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 2.5 g |
| Salt | 3 g |











