š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Longdan Premium Jasmine Rice - 10kg
Brand: Longdan
Product of Vietnam
Net Weight: 10kg
Shipping Weight: 11kg
Product of Vietnam
Net Weight: 10kg
Shipping Weight: 11kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1423/340 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 78 g |
| Ā Ā of which sugars | 2 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 4 g |
| Salt | 0.1 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Longdan Premium Jasmine Rice - 10kg
Longdan Premium Jasmine Rice - 10kg
Brand: Longdan
Product of Vietnam
Net Weight: 10kg
Shipping Weight: 11kg
Product of Vietnam
Net Weight: 10kg
Shipping Weight: 11kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1423/340 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 78 g |
| Ā Ā of which sugars | 2 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 4 g |
| Salt | 0.1 g |
$7.56
Original: $25.21
-70%Longdan Premium Jasmine Rice - 10kgā
$25.21
$7.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Longdan
Product of Vietnam
Net Weight: 10kg
Shipping Weight: 11kg
Product of Vietnam
Net Weight: 10kg
Shipping Weight: 11kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1423/340 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 78 g |
| Ā Ā of which sugars | 2 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 4 g |
| Salt | 0.1 g |











