š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Longdan 1.6mm Rice Vermicelli - 25x400g
Brand: Longdan
Ingredients: Rice (87%), Water (13%)
Product of Vietnam
Net Weight: 25x400g
Shipping Weight: 10.6kg
Ingredients: Rice (87%), Water (13%)
Product of Vietnam
Net Weight: 25x400g
Shipping Weight: 10.6kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1515/362 kj/kcal |
| Fat | 1.19 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.4 g |
| Carbohydrate | 80.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.22 g |
| Fibre | 0.8 g |
| Protein | 7.45 g |
| Salt | 0.01 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Longdan 1.6mm Rice Vermicelli - 25x400g
Longdan 1.6mm Rice Vermicelli - 25x400g
Brand: Longdan
Ingredients: Rice (87%), Water (13%)
Product of Vietnam
Net Weight: 25x400g
Shipping Weight: 10.6kg
Ingredients: Rice (87%), Water (13%)
Product of Vietnam
Net Weight: 25x400g
Shipping Weight: 10.6kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1515/362 kj/kcal |
| Fat | 1.19 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.4 g |
| Carbohydrate | 80.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.22 g |
| Fibre | 0.8 g |
| Protein | 7.45 g |
| Salt | 0.01 g |
$46.49
Longdan 1.6mm Rice Vermicelli - 25x400gā
$46.49
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Longdan
Ingredients: Rice (87%), Water (13%)
Product of Vietnam
Net Weight: 25x400g
Shipping Weight: 10.6kg
Ingredients: Rice (87%), Water (13%)
Product of Vietnam
Net Weight: 25x400g
Shipping Weight: 10.6kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1515/362 kj/kcal |
| Fat | 1.19 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.4 g |
| Carbohydrate | 80.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.22 g |
| Fibre | 0.8 g |
| Protein | 7.45 g |
| Salt | 0.01 g |











