Long Kow Ichi Ban Soul Q Noodles - 300g
Brand: Long Kow
Ingredients: Wheat Flour (95%), Salt.
Allergy Advice: Contains Wheat.
Product of Taiwan
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 440g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1472/352 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.4 g |
| Carbohydrate | 72 g |
| Ā Ā of which sugars | 1.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 14 g |
| Salt | 4.9 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Long Kow Ichi Ban Soul Q Noodles - 300g
Long Kow Ichi Ban Soul Q Noodles - 300g
Brand: Long Kow
Ingredients: Wheat Flour (95%), Salt.
Allergy Advice: Contains Wheat.
Product of Taiwan
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 440g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1472/352 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.4 g |
| Carbohydrate | 72 g |
| Ā Ā of which sugars | 1.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 14 g |
| Salt | 4.9 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Long Kow
Ingredients: Wheat Flour (95%), Salt.
Allergy Advice: Contains Wheat.
Product of Taiwan
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 440g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1472/352 kj/kcal |
| Fat | 1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.4 g |
| Carbohydrate | 72 g |
| Ā Ā of which sugars | 1.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 14 g |
| Salt | 4.9 g |






