š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Lee Kum Kee Rice Vinegar - 500ml
Brand: Lee Kum Kee
Ingredients: Water, Rice (12.5%), Salt.
Product of China
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 895g
Ingredients: Water, Rice (12.5%), Salt.
Product of China
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 895g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 62/14 kj/kcal |
| Fat | <0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | <0.1 g |
| Carbohydrate | <0.5 g |
| Ā Ā of which sugars | <0.5 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | 1.7 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lee Kum Kee Rice Vinegar - 500ml
Lee Kum Kee Rice Vinegar - 500ml
Brand: Lee Kum Kee
Ingredients: Water, Rice (12.5%), Salt.
Product of China
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 895g
Ingredients: Water, Rice (12.5%), Salt.
Product of China
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 895g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 62/14 kj/kcal |
| Fat | <0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | <0.1 g |
| Carbohydrate | <0.5 g |
| Ā Ā of which sugars | <0.5 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | 1.7 g |
$0.72
Original: $2.39
-70%Lee Kum Kee Rice Vinegar - 500mlā
$2.39
$0.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Lee Kum Kee
Ingredients: Water, Rice (12.5%), Salt.
Product of China
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 895g
Ingredients: Water, Rice (12.5%), Salt.
Product of China
Net Volume: 500ml
Shipping Weight: 895g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 62/14 kj/kcal |
| Fat | <0.5 g |
| Ā Ā of which saturates | <0.1 g |
| Carbohydrate | <0.5 g |
| Ā Ā of which sugars | <0.5 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | 1.7 g |











