š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
KTC Rose Water - 190ml
Brand: KTC
Ingredients: Purified Spring Water, Essence of Rose.
Net Volume: 190ml
Shipping Weight: 405g
Ingredients: Purified Spring Water, Essence of Rose.
Net Volume: 190ml
Shipping Weight: 405g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0/0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

KTC Rose Water - 190ml
KTC Rose Water - 190ml
Brand: KTC
Ingredients: Purified Spring Water, Essence of Rose.
Net Volume: 190ml
Shipping Weight: 405g
Ingredients: Purified Spring Water, Essence of Rose.
Net Volume: 190ml
Shipping Weight: 405g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0/0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
$0.36
Original: $1.20
-70%KTC Rose Water - 190mlā
$1.20
$0.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: KTC
Ingredients: Purified Spring Water, Essence of Rose.
Net Volume: 190ml
Shipping Weight: 405g
Ingredients: Purified Spring Water, Essence of Rose.
Net Volume: 190ml
Shipping Weight: 405g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0/0 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |






