Kim Son Net Rice Paper (22cm) - 500g [FROZEN]
Ingredients: Rice Flour (80%), Tapioca Starch (7%), Water, Sugar, Salt.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 575g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0.9 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | N/A g |
| Carbohydrate | 3.8 g |
| Ā Ā of which sugars | N/A g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.7 g |
| Salt | g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kim Son Net Rice Paper (22cm) - 500g [FROZEN]
Kim Son Net Rice Paper (22cm) - 500g [FROZEN]
Ingredients: Rice Flour (80%), Tapioca Starch (7%), Water, Sugar, Salt.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 575g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0.9 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | N/A g |
| Carbohydrate | 3.8 g |
| Ā Ā of which sugars | N/A g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.7 g |
| Salt | g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Rice Flour (80%), Tapioca Starch (7%), Water, Sugar, Salt.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 575g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 0.9 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | N/A g |
| Carbohydrate | 3.8 g |
| Ā Ā of which sugars | N/A g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0.7 g |
| Salt | g |











