š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Kim Son Apple Snail Meat - 500g [FROZEN]
Brand: Kim Son
Ingredients: Apple Snail Meat.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
Ingredients: Apple Snail Meat.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2052/491 kj/kcal |
| Fat | 22 g |
| Ā Ā of which saturates | 4 g |
| Carbohydrate | 71 g |
| Ā Ā of which sugars | 22 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 2 g |
| Salt | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kim Son Apple Snail Meat - 500g [FROZEN]
Kim Son Apple Snail Meat - 500g [FROZEN]
Brand: Kim Son
Ingredients: Apple Snail Meat.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
Ingredients: Apple Snail Meat.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2052/491 kj/kcal |
| Fat | 22 g |
| Ā Ā of which saturates | 4 g |
| Carbohydrate | 71 g |
| Ā Ā of which sugars | 22 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 2 g |
| Salt | N/A |
$1.80
Original: $5.99
-70%Kim Son Apple Snail Meat - 500g [FROZEN]ā
$5.99
$1.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Kim Son
Ingredients: Apple Snail Meat.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
Ingredients: Apple Snail Meat.
Product of Vietnam
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2052/491 kj/kcal |
| Fat | 22 g |
| Ā Ā of which saturates | 4 g |
| Carbohydrate | 71 g |
| Ā Ā of which sugars | 22 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 2 g |
| Salt | N/A |











