š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Kikkoman Toasted Sesame Oil - 125ml
Brand: Kikkoman
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Product of Netherlands
Net Volume: 125ml
Shipping Weight: 280g
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Product of Netherlands
Net Volume: 125ml
Shipping Weight: 280g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3399/827 kj/kcal |
| Fat | 92 g |
| Ā Ā of which saturates | 13 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kikkoman Toasted Sesame Oil - 125ml
Kikkoman Toasted Sesame Oil - 125ml
Brand: Kikkoman
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Product of Netherlands
Net Volume: 125ml
Shipping Weight: 280g
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Product of Netherlands
Net Volume: 125ml
Shipping Weight: 280g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3399/827 kj/kcal |
| Fat | 92 g |
| Ā Ā of which saturates | 13 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
$3.53
Kikkoman Toasted Sesame Oil - 125mlā
$3.53
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Kikkoman
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Product of Netherlands
Net Volume: 125ml
Shipping Weight: 280g
Ingredients: Sesame Oil (100%).
Product of Netherlands
Net Volume: 125ml
Shipping Weight: 280g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 3399/827 kj/kcal |
| Fat | 92 g |
| Ā Ā of which saturates | 13 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











