š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Kara Coconut Water - 1L
Brand: Kara
Ingredients: Coconut Water (99%), Coconut Water Concentrate (1%).
Product of Indonesia
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.16kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 75/18 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 4.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 2.5 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | 0.09 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kara Coconut Water - 1L
Kara Coconut Water - 1L
Brand: Kara
Ingredients: Coconut Water (99%), Coconut Water Concentrate (1%).
Product of Indonesia
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.16kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 75/18 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 4.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 2.5 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | 0.09 g |
$0.88
Original: $2.93
-70%Kara Coconut Water - 1Lā
$2.93
$0.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Kara
Ingredients: Coconut Water (99%), Coconut Water Concentrate (1%).
Product of Indonesia
Net Volume: 1L
Shipping Weight: 1.16kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 75/18 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 4.4 g |
| Ā Ā of which sugars | 2.5 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | <0.5 g |
| Salt | 0.09 g |











