Kain-Na! Calamansi Fruit - 227g [FROZEN]
Ingredients: Calamansi Fruit (100%).
Product of Phillippines
Net Weight: 227g
Shipping Weight: 265g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 319.2/76 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Kain-Na! Calamansi Fruit - 227g [FROZEN]
Kain-Na! Calamansi Fruit - 227g [FROZEN]
Ingredients: Calamansi Fruit (100%).
Product of Phillippines
Net Weight: 227g
Shipping Weight: 265g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 319.2/76 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Calamansi Fruit (100%).
Product of Phillippines
Net Weight: 227g
Shipping Weight: 265g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 319.2/76 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











