š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Japari Foods Coconut Candy - 50g
Brand: Japari Foods
Ingredients: Coconut (99.5%), Honey (0.5%)
Net Weight: 50g
Shipping Weight: 75g
Ingredients: Coconut (99.5%), Honey (0.5%)
Net Weight: 50g
Shipping Weight: 75g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | /675 kj/kcal |
| Fat | n/a |
| Ā Ā of which saturates | n/a |
| Carbohydrate | n/a |
| Ā Ā of which sugars | n/a |
| Fibre | 7 g |
| Protein | n/a |
| Salt | n/a |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Japari Foods Coconut Candy - 50g
Japari Foods Coconut Candy - 50g
Brand: Japari Foods
Ingredients: Coconut (99.5%), Honey (0.5%)
Net Weight: 50g
Shipping Weight: 75g
Ingredients: Coconut (99.5%), Honey (0.5%)
Net Weight: 50g
Shipping Weight: 75g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | /675 kj/kcal |
| Fat | n/a |
| Ā Ā of which saturates | n/a |
| Carbohydrate | n/a |
| Ā Ā of which sugars | n/a |
| Fibre | 7 g |
| Protein | n/a |
| Salt | n/a |
$0.48
Original: $1.60
-70%Japari Foods Coconut Candy - 50gā
$1.60
$0.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Japari Foods
Ingredients: Coconut (99.5%), Honey (0.5%)
Net Weight: 50g
Shipping Weight: 75g
Ingredients: Coconut (99.5%), Honey (0.5%)
Net Weight: 50g
Shipping Weight: 75g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | /675 kj/kcal |
| Fat | n/a |
| Ā Ā of which saturates | n/a |
| Carbohydrate | n/a |
| Ā Ā of which sugars | n/a |
| Fibre | 7 g |
| Protein | n/a |
| Salt | n/a |






