š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Imperial Elephant Jasmine Rice - 5kg
Brand: Imperial Elephant
Ingredients: 100% Jasmine Rice
Product of Cambodia
Net Volume: 5kg
Shipping Weight: 5.59kg
Ingredients: 100% Jasmine Rice
Product of Cambodia
Net Volume: 5kg
Shipping Weight: 5.59kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2158/516 kj/kcal |
| Fat | 29 g |
| Ā Ā of which saturates | 27 g |
| Carbohydrate | 53 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 0.039 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Imperial Elephant Jasmine Rice - 5kg
Imperial Elephant Jasmine Rice - 5kg
Brand: Imperial Elephant
Ingredients: 100% Jasmine Rice
Product of Cambodia
Net Volume: 5kg
Shipping Weight: 5.59kg
Ingredients: 100% Jasmine Rice
Product of Cambodia
Net Volume: 5kg
Shipping Weight: 5.59kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2158/516 kj/kcal |
| Fat | 29 g |
| Ā Ā of which saturates | 27 g |
| Carbohydrate | 53 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 0.039 g |
$2.99
Original: $9.98
-70%Imperial Elephant Jasmine Rice - 5kgā
$9.98
$2.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Imperial Elephant
Ingredients: 100% Jasmine Rice
Product of Cambodia
Net Volume: 5kg
Shipping Weight: 5.59kg
Ingredients: 100% Jasmine Rice
Product of Cambodia
Net Volume: 5kg
Shipping Weight: 5.59kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2158/516 kj/kcal |
| Fat | 29 g |
| Ā Ā of which saturates | 27 g |
| Carbohydrate | 53 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Salt | 0.039 g |











