Boneless Roasted Duck - 600 - 700g [FROZEN]
Product of China
Net Weight: 600g
Shipping Weight: 670g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1260/300 kj/kcal |
| Fat | 24 g |
| Ā Ā of which saturates | 6 g |
| Carbohydrate | 2 g |
| Ā Ā of which sugars | 1 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 18 g |
| Salt | 0.75 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Boneless Roasted Duck - 600 - 700g [FROZEN]
Boneless Roasted Duck - 600 - 700g [FROZEN]
Product of China
Net Weight: 600g
Shipping Weight: 670g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1260/300 kj/kcal |
| Fat | 24 g |
| Ā Ā of which saturates | 6 g |
| Carbohydrate | 2 g |
| Ā Ā of which sugars | 1 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 18 g |
| Salt | 0.75 g |
Original: $9.25
-70%$9.25
$2.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product of China
Net Weight: 600g
Shipping Weight: 670g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1260/300 kj/kcal |
| Fat | 24 g |
| Ā Ā of which saturates | 6 g |
| Carbohydrate | 2 g |
| Ā Ā of which sugars | 1 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 18 g |
| Salt | 0.75 g |











