š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Honor Red Bean Paste - 500g
Brand: Honor
Ingredients: Sugar, Red Bean (33.47%), Water.
Product of China
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 565g
Ingredients: Sugar, Red Bean (33.47%), Water.
Product of China
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 565g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1045/250 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 62 g |
| Ā Ā of which sugars | 48 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 5 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Honor Red Bean Paste - 500g
Honor Red Bean Paste - 500g
Brand: Honor
Ingredients: Sugar, Red Bean (33.47%), Water.
Product of China
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 565g
Ingredients: Sugar, Red Bean (33.47%), Water.
Product of China
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 565g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1045/250 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 62 g |
| Ā Ā of which sugars | 48 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 5 g |
| Salt | 0 g |
$0.86
Original: $2.86
-70%Honor Red Bean Paste - 500gā
$2.86
$0.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Honor
Ingredients: Sugar, Red Bean (33.47%), Water.
Product of China
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 565g
Ingredients: Sugar, Red Bean (33.47%), Water.
Product of China
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 565g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1045/250 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 62 g |
| Ā Ā of which sugars | 48 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 5 g |
| Salt | 0 g |











