Heera Curry Leaves - 20g
Brand: Heera
Ingredients: Curry Leaves.
Net Weight: 20g
Shipping Weight: 45g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1314/314 kj/kcal |
| Fat | 2.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.9 g |
| Carbohydrate | 62.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.4 g |
| Fibre | 14.9 g |
| Protein | 11.2 g |
| Salt | 0.6 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Heera Curry Leaves - 20g
Heera Curry Leaves - 20g
Brand: Heera
Ingredients: Curry Leaves.
Net Weight: 20g
Shipping Weight: 45g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1314/314 kj/kcal |
| Fat | 2.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.9 g |
| Carbohydrate | 62.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.4 g |
| Fibre | 14.9 g |
| Protein | 11.2 g |
| Salt | 0.6 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Heera
Ingredients: Curry Leaves.
Net Weight: 20g
Shipping Weight: 45g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1314/314 kj/kcal |
| Fat | 2.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.9 g |
| Carbohydrate | 62.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 0.4 g |
| Fibre | 14.9 g |
| Protein | 11.2 g |
| Salt | 0.6 g |











