Happy Boy Wonton Pastry (Green) - 200g [FROZEN]
Ingredients: Wheat Flour, Water, Egg, Tapioca Flour, Salt, Flavouring.
Allergy Advice: Contains Wheat and Egg.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 230g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1175/277 kj/kcal |
| Fat | 2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.53 g |
| Carbohydrate | 50.62 g |
| Ā Ā of which sugars | 5.2 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 13.4 g |
| Salt | 0.18 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Happy Boy Wonton Pastry (Green) - 200g [FROZEN]
Happy Boy Wonton Pastry (Green) - 200g [FROZEN]
Ingredients: Wheat Flour, Water, Egg, Tapioca Flour, Salt, Flavouring.
Allergy Advice: Contains Wheat and Egg.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 230g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1175/277 kj/kcal |
| Fat | 2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.53 g |
| Carbohydrate | 50.62 g |
| Ā Ā of which sugars | 5.2 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 13.4 g |
| Salt | 0.18 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Wheat Flour, Water, Egg, Tapioca Flour, Salt, Flavouring.
Allergy Advice: Contains Wheat and Egg.
Product of China
Net Weight: 200g
Shipping Weight: 230g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1175/277 kj/kcal |
| Fat | 2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.53 g |
| Carbohydrate | 50.62 g |
| Ā Ā of which sugars | 5.2 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 13.4 g |
| Salt | 0.18 g |










