Gold Plum Premium Hong Ku Mushroom - 100g
Brand: Gold Plum
Ingredients: Hong Ku Mushroom 100%
Net Weight: 100g
Single Unit Shipping Weight: 250g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 883/211 kj/kcal |
| Fat | 0.49 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.31 g |
| Carbohydrate | 6.7 g |
| Ā Ā of which sugars | 3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 4.9 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gold Plum Premium Hong Ku Mushroom - 100g
Gold Plum Premium Hong Ku Mushroom - 100g
Brand: Gold Plum
Ingredients: Hong Ku Mushroom 100%
Net Weight: 100g
Single Unit Shipping Weight: 250g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 883/211 kj/kcal |
| Fat | 0.49 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.31 g |
| Carbohydrate | 6.7 g |
| Ā Ā of which sugars | 3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 4.9 g |
| Salt | 0 g |
Original: $4.66
-70%$4.66
$1.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Gold Plum
Ingredients: Hong Ku Mushroom 100%
Net Weight: 100g
Single Unit Shipping Weight: 250g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 883/211 kj/kcal |
| Fat | 0.49 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.31 g |
| Carbohydrate | 6.7 g |
| Ā Ā of which sugars | 3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 4.9 g |
| Salt | 0 g |











