Chil Kab Rice Cake - 500g [FROZEN]
Brand: Chil Kab
Ingredients: Rice, Wheat Starch, Refined Salt, Grain Alcohol.
Allergy Advice: Contains Wheat.
Product of Korea
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy |                 878.6/210 kj/kcal  |
| Fat | 0 g |
| Â Â of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 48 g |
| Â Â of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Salt | 0.19 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chil Kab Rice Cake - 500g [FROZEN]
Chil Kab Rice Cake - 500g [FROZEN]
Brand: Chil Kab
Ingredients: Rice, Wheat Starch, Refined Salt, Grain Alcohol.
Allergy Advice: Contains Wheat.
Product of Korea
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy |                 878.6/210 kj/kcal  |
| Fat | 0 g |
| Â Â of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 48 g |
| Â Â of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Salt | 0.19 g |
Original: $4.79
-70%$4.79
$1.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Chil Kab
Ingredients: Rice, Wheat Starch, Refined Salt, Grain Alcohol.
Allergy Advice: Contains Wheat.
Product of Korea
Net Weight: 500g
Shipping Weight: 570g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy |                 878.6/210 kj/kcal  |
| Fat | 0 g |
| Â Â of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 48 g |
| Â Â of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Salt | 0.19 g |











