Chang Kaffir Lime Leaves - 100g [FROZEN]
Brand: Chang
Ingredients: Lime Leaves (100%)
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 120g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 645/152 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 30 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 3 g |
| Protein | 7 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Chang Kaffir Lime Leaves - 100g [FROZEN]
Chang Kaffir Lime Leaves - 100g [FROZEN]
Brand: Chang
Ingredients: Lime Leaves (100%)
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 120g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 645/152 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 30 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 3 g |
| Protein | 7 g |
| Salt | 0 g |
Original: $3.66
-70%$3.66
$1.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Chang
Ingredients: Lime Leaves (100%)
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 120g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 645/152 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 30 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 3 g |
| Protein | 7 g |
| Salt | 0 g |











