š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
FYN Huai Rou Ringent Chestnut - 270g
Brand: FYN
Ingredients: Chestnut.
Allergy Advice: Contains Chestnut.
Product of China
Net Weight: 270g
Shipping Weight: 345g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 869/207.56 kj/kcal |
| Fat | 1.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 44 g |
| Ā Ā of which sugars | 8.62 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 4.7 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

FYN Huai Rou Ringent Chestnut - 270g
FYN Huai Rou Ringent Chestnut - 270g
Brand: FYN
Ingredients: Chestnut.
Allergy Advice: Contains Chestnut.
Product of China
Net Weight: 270g
Shipping Weight: 345g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 869/207.56 kj/kcal |
| Fat | 1.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 44 g |
| Ā Ā of which sugars | 8.62 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 4.7 g |
| Salt | 0 g |
$4.59
FYN Huai Rou Ringent Chestnut - 270gā
$4.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: FYN
Ingredients: Chestnut.
Allergy Advice: Contains Chestnut.
Product of China
Net Weight: 270g
Shipping Weight: 345g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 869/207.56 kj/kcal |
| Fat | 1.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 44 g |
| Ā Ā of which sugars | 8.62 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 4.7 g |
| Salt | 0 g |











