š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Fu Xing Brown Sugar- 400g
Brand: Fu Xing
Ingredients: Brown Sugar in Pieces.
Product of China
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 440g
Ingredients: Brown Sugar in Pieces.
Product of China
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 440g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1591/380 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 95 g |
| Ā Ā of which sugars | 95 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Fu Xing Brown Sugar- 400g
Fu Xing Brown Sugar- 400g
Brand: Fu Xing
Ingredients: Brown Sugar in Pieces.
Product of China
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 440g
Ingredients: Brown Sugar in Pieces.
Product of China
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 440g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1591/380 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 95 g |
| Ā Ā of which sugars | 95 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
$0.50
Original: $1.66
-70%Fu Xing Brown Sugar- 400gā
$1.66
$0.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Fu Xing
Ingredients: Brown Sugar in Pieces.
Product of China
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 440g
Ingredients: Brown Sugar in Pieces.
Product of China
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 440g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1591/380 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 95 g |
| Ā Ā of which sugars | 95 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











