FreshAsia Foods Sliced Pork - 400g [FROZEN]
Ingredients: Pork (100%).
Product of UK
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 480g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1619/392 kj/kcal |
| Fat | 37 g |
| Ā Ā of which saturates | 14 g |
| Carbohydrate | 1.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 13.4 g |
| Salt | 0.11 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

FreshAsia Foods Sliced Pork - 400g [FROZEN]
FreshAsia Foods Sliced Pork - 400g [FROZEN]
Ingredients: Pork (100%).
Product of UK
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 480g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1619/392 kj/kcal |
| Fat | 37 g |
| Ā Ā of which saturates | 14 g |
| Carbohydrate | 1.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 13.4 g |
| Salt | 0.11 g |
Original: $7.97
-70%$7.97
$2.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Pork (100%).
Product of UK
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 480g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1619/392 kj/kcal |
| Fat | 37 g |
| Ā Ā of which saturates | 14 g |
| Carbohydrate | 1.3 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 13.4 g |
| Salt | 0.11 g |











