FreshAsia Foods Sliced Beef - 400g [FROZEN]
Ingredients: Beef (100%).
Product of UK
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 480g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1327/321 kj/kcal |
| Fat | 28.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 10.2 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 16.9 g |
| Salt | 0.17 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

FreshAsia Foods Sliced Beef - 400g [FROZEN]
FreshAsia Foods Sliced Beef - 400g [FROZEN]
Ingredients: Beef (100%).
Product of UK
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 480g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1327/321 kj/kcal |
| Fat | 28.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 10.2 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 16.9 g |
| Salt | 0.17 g |
Original: $10.58
-70%$10.58
$3.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Beef (100%).
Product of UK
Net Weight: 400g
Shipping Weight: 480g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1327/321 kj/kcal |
| Fat | 28.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 10.2 g |
| Carbohydrate | 0 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 16.9 g |
| Salt | 0.17 g |











