š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Fortune Dried Pearl Mushroom - 100g
Brand: Fortune
Ingredients: Pearl Mushroom
Product of China
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
Ingredients: Pearl Mushroom
Product of China
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 883/211 kj/kcal |
| Fat | 1.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.5 g |
| Carbohydrate | 61.7 g |
| Ā Ā of which sugars | 4 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 20 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Fortune Dried Pearl Mushroom - 100g
Fortune Dried Pearl Mushroom - 100g
Brand: Fortune
Ingredients: Pearl Mushroom
Product of China
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
Ingredients: Pearl Mushroom
Product of China
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 883/211 kj/kcal |
| Fat | 1.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.5 g |
| Carbohydrate | 61.7 g |
| Ā Ā of which sugars | 4 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 20 g |
| Salt | 0 g |
$1.40
Original: $4.66
-70%Fortune Dried Pearl Mushroom - 100gā
$4.66
$1.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Fortune
Ingredients: Pearl Mushroom
Product of China
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
Ingredients: Pearl Mushroom
Product of China
Net Weight: 100g
Shipping Weight: 150g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 883/211 kj/kcal |
| Fat | 1.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.5 g |
| Carbohydrate | 61.7 g |
| Ā Ā of which sugars | 4 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 20 g |
| Salt | 0 g |











