Foco Coconut Juice - 520ml
Ingredients: Coconut Water (80%), Water, Sugar, Young Small Pieces of Coconut, Acid Corrector (E330).
Product of Thailand
Net Volume: 520ml
Shipping Weight: 545g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 129/30 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 7.6 g |
| Ā Ā of which sugars | 7.6 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.03 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Foco Coconut Juice - 520ml
Foco Coconut Juice - 520ml
Ingredients: Coconut Water (80%), Water, Sugar, Young Small Pieces of Coconut, Acid Corrector (E330).
Product of Thailand
Net Volume: 520ml
Shipping Weight: 545g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 129/30 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 7.6 g |
| Ā Ā of which sugars | 7.6 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.03 g |
Original: $2.39
-70%$2.39
$0.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ingredients: Coconut Water (80%), Water, Sugar, Young Small Pieces of Coconut, Acid Corrector (E330).
Product of Thailand
Net Volume: 520ml
Shipping Weight: 545g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 129/30 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 7.6 g |
| Ā Ā of which sugars | 7.6 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0.03 g |











