Fish Well Brand Sweet Potato Vermicelli for Hot Pot - 350g
Brand: Fish Well
Ingredients: Sweet Potato Starch (88%) and Water.
Product of China
Net Weight: 350g
Shipping Weight: 410g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1310/313 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Fish Well Brand Sweet Potato Vermicelli for Hot Pot - 350g
Fish Well Brand Sweet Potato Vermicelli for Hot Pot - 350g
Brand: Fish Well
Ingredients: Sweet Potato Starch (88%) and Water.
Product of China
Net Weight: 350g
Shipping Weight: 410g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1310/313 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Original: $2.59
-70%$2.59
$0.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Fish Well
Ingredients: Sweet Potato Starch (88%) and Water.
Product of China
Net Weight: 350g
Shipping Weight: 410g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1310/313 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 77 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











