š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
East Asia Whole Grains Black Bean - 300g
Brand: East Asia
Ingredients: Black Bean
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 345g
Ingredients: Black Bean
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 345g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1418/339 kj/kcal |
| Fat | 0.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.2 g |
| Carbohydrate | 63 g |
| Ā Ā of which sugars | 2.1 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 21 g |
| Salt | 0.02 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

East Asia Whole Grains Black Bean - 300g
East Asia Whole Grains Black Bean - 300g
Brand: East Asia
Ingredients: Black Bean
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 345g
Ingredients: Black Bean
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 345g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1418/339 kj/kcal |
| Fat | 0.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.2 g |
| Carbohydrate | 63 g |
| Ā Ā of which sugars | 2.1 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 21 g |
| Salt | 0.02 g |
$0.56
Original: $1.86
-70%East Asia Whole Grains Black Bean - 300gā
$1.86
$0.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: East Asia
Ingredients: Black Bean
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 345g
Ingredients: Black Bean
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 345g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1418/339 kj/kcal |
| Fat | 0.9 g |
| Ā Ā of which saturates | 0.2 g |
| Carbohydrate | 63 g |
| Ā Ā of which sugars | 2.1 g |
| Fibre | N/A |
| Protein | 21 g |
| Salt | 0.02 g |











