š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
East Asia Sweet Potato Vermicelli (Hot Pot) - 300g
Brand: East Asia
Ingredients: Sweet Potato Starch and Water.
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 350g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1411/337 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 82.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 39.6 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

East Asia Sweet Potato Vermicelli (Hot Pot) - 300g
East Asia Sweet Potato Vermicelli (Hot Pot) - 300g
Brand: East Asia
Ingredients: Sweet Potato Starch and Water.
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 350g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1411/337 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 82.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 39.6 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
$3.19
East Asia Sweet Potato Vermicelli (Hot Pot) - 300gā
$3.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: East Asia
Ingredients: Sweet Potato Starch and Water.
Product of China
Net Weight: 300g
Shipping Weight: 350g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1411/337 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 82.5 g |
| Ā Ā of which sugars | 39.6 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











