š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
East Asia Fried Garlic - 1kg
Brand: East Asia
Ingredients: Garlic (90%), Corn Starch, Palm Oil.
Product of China
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.122kg
Ingredients: Garlic (90%), Corn Starch, Palm Oil.
Product of China
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.122kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1700/406.3 kj/kcal |
| Fat | 21.5 g |
| Ā Ā of which saturates | 10.8 g |
| Carbohydrate | 61.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 4.5 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 2.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

East Asia Fried Garlic - 1kg
East Asia Fried Garlic - 1kg
Brand: East Asia
Ingredients: Garlic (90%), Corn Starch, Palm Oil.
Product of China
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.122kg
Ingredients: Garlic (90%), Corn Starch, Palm Oil.
Product of China
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.122kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1700/406.3 kj/kcal |
| Fat | 21.5 g |
| Ā Ā of which saturates | 10.8 g |
| Carbohydrate | 61.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 4.5 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 2.6 g |
| Salt | 0.2 g |
$4.99
East Asia Fried Garlic - 1kgā
$4.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: East Asia
Ingredients: Garlic (90%), Corn Starch, Palm Oil.
Product of China
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.122kg
Ingredients: Garlic (90%), Corn Starch, Palm Oil.
Product of China
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.122kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 1700/406.3 kj/kcal |
| Fat | 21.5 g |
| Ā Ā of which saturates | 10.8 g |
| Carbohydrate | 61.2 g |
| Ā Ā of which sugars | 4.5 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 2.6 g |
| Salt | 0.2 g |











