š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
East Asia Dried Tsaoko Cardamom - 110g
Brand: East Asia
Ingredients: Tsaoko
Product of China
Net Weight: 110g
Shipping Weight: 145g
Ingredients: Tsaoko
Product of China
Net Weight: 110g
Shipping Weight: 145g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 234/56 kj/kcal |
| Fat | 3.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 5.6 g |
| Ā Ā of which sugars | 1.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 2.9 g |
| Salt | 0.03 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

East Asia Dried Tsaoko Cardamom - 110g
East Asia Dried Tsaoko Cardamom - 110g
Brand: East Asia
Ingredients: Tsaoko
Product of China
Net Weight: 110g
Shipping Weight: 145g
Ingredients: Tsaoko
Product of China
Net Weight: 110g
Shipping Weight: 145g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 234/56 kj/kcal |
| Fat | 3.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 5.6 g |
| Ā Ā of which sugars | 1.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 2.9 g |
| Salt | 0.03 g |
$2.59
East Asia Dried Tsaoko Cardamom - 110gā
$2.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: East Asia
Ingredients: Tsaoko
Product of China
Net Weight: 110g
Shipping Weight: 145g
Ingredients: Tsaoko
Product of China
Net Weight: 110g
Shipping Weight: 145g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 234/56 kj/kcal |
| Fat | 3.2 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 5.6 g |
| Ā Ā of which sugars | 1.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 2.9 g |
| Salt | 0.03 g |











