Double Dragon Clear Flat Noodle - 190g
Brand: Double Dragon
Ingredients: Mung Bean Starch (100%)
per serving
Product of Thailand
Net Weight: 190g
Shipping Weight: 220g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 585.76/140 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 35 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Double Dragon Clear Flat Noodle - 190g
Double Dragon Clear Flat Noodle - 190g
Brand: Double Dragon
Ingredients: Mung Bean Starch (100%)
per serving
Product of Thailand
Net Weight: 190g
Shipping Weight: 220g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 585.76/140 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 35 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Original: $3.66
-70%$3.66
$1.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Double Dragon
Ingredients: Mung Bean Starch (100%)
per serving
Product of Thailand
Net Weight: 190g
Shipping Weight: 220g
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 585.76/140 kj/kcal |
| Fat | 0 g |
| Ā Ā of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 35 g |
| Ā Ā of which sugars | 0 g |
| Fibre | 2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |











