š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Dollee Fried Shallots - 1kg
Brand: Dollee
Ingredients: Shallots (96%) and Palm Olein.
Product of Malaysia
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
Ingredients: Shallots (96%) and Palm Olein.
Product of Malaysia
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2114/505 kj/kcal |
| Fat | 26.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 11.8 g |
| Carbohydrate | 62.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 22.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 5.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dollee Fried Shallots - 1kg
Dollee Fried Shallots - 1kg
Brand: Dollee
Ingredients: Shallots (96%) and Palm Olein.
Product of Malaysia
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
Ingredients: Shallots (96%) and Palm Olein.
Product of Malaysia
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2114/505 kj/kcal |
| Fat | 26.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 11.8 g |
| Carbohydrate | 62.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 22.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 5.4 g |
| Salt | 0.2 g |
$13.24
Dollee Fried Shallots - 1kgā
$13.24
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Brand: Dollee
Ingredients: Shallots (96%) and Palm Olein.
Product of Malaysia
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
Ingredients: Shallots (96%) and Palm Olein.
Product of Malaysia
Net Weight: 1kg
Shipping Weight: 1.2kg
| Nutritional Information (per 100g) | |
|---|---|
| Energy | 2114/505 kj/kcal |
| Fat | 26.1 g |
| Ā Ā of which saturates | 11.8 g |
| Carbohydrate | 62.8 g |
| Ā Ā of which sugars | 22.3 g |
| Fibre | N/A g |
| Protein | 5.4 g |
| Salt | 0.2 g |











